Tydzień Bibliotek zakończyliśmy z uśmiechem… i to naprawdę szerokim!
Naszą bibliotekę odwiedził niezwykle pozytywny człowiek – Jacek Łapiński, autor książek: „Z uśmiechem Ci do twarzy”, „Dlaczego warto czytać”, „O czytaniu na wesoło” oraz „Jak być lepszym”. I trzeba przyznać — teoria została natychmiast wcielona w życie!
Było dużo śmiechu, ciekawych historii, inspirujących rozmów i dowodów na to, że książki naprawdę poprawiają humor lepiej niż kawa… choć jedno drugiego oczywiście nie wyklucza.
W spotkaniu uczestniczyli nasi Czytelnicy oraz podopieczni Domu Seniora, którzy jak zwykle stworzyli fantastyczną atmosferę.
Miłym i bardzo słodkim akcentem były także odwiedziny Radosława Kusia – Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom oraz Pani Burmistrz Dominiki Bugaj, którzy złożyli pracownikom biblioteki serdeczne życzenia z okazji Tygodnia Bibliotek i obdarowali uczestników słodkimi upominkami.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas. Takie spotkania przypominają nam, że biblioteka to nie tylko książki… ale przede wszystkim ludzie, uśmiech, emocje i dobra energia!
Bardzo dziękujemy MOPS Wolbrom za sfinansowanie spotkania.